19.10.2023, online 20.10.2023, PGE Narodowy (Warszawa)
The Hack Summit to kontynuacja dobrze znanej w polskim środowisku IT Sec konferencji What The H@ck. Od lat wydarzenie zrzesza nie tylko szerokie grono specjalistów od cyberbezpieczeństwa, ale też przedstawicieli najważniejszych organizacji w branży i osoby po prostu zainteresowane tematyką.
Projekt organizowany jest przez Fundację Academic Partners, której zespół, we współpracy ze społecznościami IT, odpowiada za organizację szeregu czołowych polskich konferencji branży IT / data science.
czwartek, 19.10.2023, wystąpienia na żywo + VoD
piątek, 20.10.2023, wystąpienia przed publicznością na żywo
wieczorne spotkanie prelegentów, partnerów i uczestników
Ostateczny podział na poszczególne ścieżki zostanie ustalony po zakończeniu Call for Papers, będzie on jednak analogiczny to podziału z poprzednich edycji wydarzenia:
Wydarzenie kierowane jest głównie do profesjonalistów pracujących w obszarze cyberbezpieczeństwa, jak również do przedstawicieli kadry zarządzającej zajmujących się aspektami technicznymi przedsięwzięć oraz po prostu osób zainteresowanych tematyką cyberbezpieczeństwa.
Osoby z doświadczeniem (Regular/Senior)
(80%)
Dołącz do grona świetnych ekspertów, którzy dotąd wystąpili na The Hack Summit:
Rejestracja Prelegentów na edycję 2023 będzie dostępna wkrótce.
Od ponad 10 lat jesteśmy nie tylko organizatorem, ale również inicjatorem wielu znaczących wydarzeń skierowanych do profesjonalistów i studentów z branży IT / data science. Poza The Hack Summit w naszym portfolio znajdziecie: Warszawskie Dni Informatyki, Data Science Summit, Ya!vaConf, Targi Pracy IT oraz wiele meetupów. Pomagamy również organizować konferencje IT i data science firmom / organizacjom zainteresowanym tego typu działaniami. W przypadku, pytań zapraszamy do kontaktu.
Dowództwo Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni powstało na bazie NCBC i jednostek bezpośrednio podporządkowanych. Kluczowymi zadaniami jednostki jest zapewnienie bezpieczeństwa teleinformatycznego całego resortu, prowadzenie badań projektowanie, budowa, wdrażanie, użytkowanie oraz ochrona narodowych technologii kryptologicznych czy wytwarzanie nowych produktów dla państwa przez zespolenie potencjału naukowego i przemysłowego w obszarze zaawansowanych technologii informatycznych i kryptograficznych.
Skontaktujemy się wkrótce
Zamknij