Stwórz z nami kolejną edycję jednego z największych wydarzeń IT Security w regionie CEE

A przy tym promuj swoją markę, rekrutuj najlepszych oraz nawiązuj wartościowe kontakty, które umocnią pozycję Twojej organizacji. Zostań Sponorem lub Partnerem THS 2022!

19.10.2023, online 20.10.2023, PGE Narodowy (Warszawa)

The Hack Summit

Czym jest The Hack Summit?

The Hack Summit to kontynuacja jednego z najważniejszych w polskim środowisku IT Security wydarzeń – konferencji What The H@ck. Wydarzenie w 2022 odbędzie się w sprawdzonej i dobrze odbieranej przez uczestników formule hybrydowej: 1. dzień konferencji i Expo odbędzie się online, 2. stacjonarnie, na PGE Narodowym w Warszawie.

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Academic Partners we współpracy z Narodowym Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni.

Tematyka

Do kogo kierowane jest wydarzenie?

Na czym polega hybrydowa formuła wydarzenia?

Szukając sposobu na realizację wydarzenia online o możliwie największej wartości dla uczestników i maksymalizującego ich zaangażowanie, postanowiliśmy przyjąć następującą formułę:

KONFERENCJA
  • 10+ ścieżek tematycznych (w tym 1 ścieżka dedykowana wyłącznie kadrze kierowniczej)
  • Ok. 120 wystąpień live i on-demand
  • Kilkanaście paneli dyskusyjnych i sesji Q&A
IT SEC EXPO

IT Sec Expo odbędzie się wirtualnie, na autorskiej platformie, która potwierdziła swoją skuteczność podczas organizowanych od ponad roku wydarzeniach targowych.

  • Standy wystawców prezentujących swoje usługi i produkty
  • Targi Pracy IT Security skierowane do uczestników i wszystkich osób zainteresowanych (również z zewnątrz)
WYDARZENIA STACJONARNE

W odpowiedzi na liczne głosy uczestników, postanowiliśmy część wydarzeń zorganizować stacjonarnie – spotkania networkingowe (przede wszystkim preparty i afterparty) odbędą się w Warszawie (o ile sytuacja epidemiczna na to pozwoli).

  • Preparty i Afterparty
  • Sesje lightning talk

Interesuje Cię współpraca?
Dołącz jako Sponsor lub Partner i dotrzyj do tysięcy specjalistów IT. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skontaktuj się z nami

Naszemu doświadczeniu zaufały największe organizacje, m.in.

W ramach organizowanych przez nas wydarzeń mieliśmy okazję współpracować z wieloma liczącymi się organizacjami.

...i ok. 500 więcej

Sprawdź inne nasze projekty

Zaangażuj się – sprawdź inne wydarzenia i inicjatywy z naszego portfolio. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub poznać możliwości współpracy przy każdym z projektów, zapraszamy do kontaktu (poprzez formularz lub emailowo/telefonicznie).

Organizatorzy wydarzenia

Od ponad 10 lat jesteśmy nie tylko organizatorem, ale również inicjatorem wielu znaczących wydarzeń skierowanych do profesjonalistów i studentów z branży IT / data science. Poza The Hack Summit w naszym portfolio znajdziecie: Warszawskie Dni Informatyki, Data Science Summit, Ya!vaConf, Targi Pracy IT oraz wiele meetupów. Pomagamy również organizować konferencje IT i data science firmom / organizacjom zainteresowanym tego typu działaniami. W przypadku, pytań zapraszamy do kontaktu.

Dowództwo Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni powstało na bazie NCBC i jednostek bezpośrednio podporządkowanych. Kluczowymi zadaniami jednostki jest zapewnienie bezpieczeństwa teleinformatycznego całego resortu, prowadzenie badań projektowanie, budowa, wdrażanie, użytkowanie oraz ochrona narodowych technologii kryptologicznych czy wytwarzanie nowych produktów dla państwa przez zespolenie potencjału naukowego i przemysłowego w obszarze zaawansowanych technologii informatycznych i kryptograficznych.

Interesuje Cię współpraca?
Dołącz jako Sponsor lub Partner i dotrzyj do tysięcy specjalistów IT. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skontaktuj się z nami