Stwórz z nami kolejną edycję jednego z największych wydarzeń IT Security w regionie CEE

A przy tym promuj swoją markę, rekrutuj najlepszych oraz nawiązuj wartościowe kontakty, które umocnią pozycję Twojej organizacji.
Zostań Sponorem lub Partnerem THS 2022!

13/10/2022, online 14/10/2022, Warszawa, PGE Narodowy
The Hack Summit

C:\> Czym jest The Hack Summit?

The Hack Summit to kontynuacja jednego z najważniejszych w polskim środowisku IT Security wydarzeń – konferencji What The H@ck. Wydarzenie w 2021 roku zostało zorganizowane w formule hybrydowej: część networkingowa odbyła się stacjonarnie, a część konferencyjna i wystawiennicza – online. Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Academic Partners we współpracy z Narodowym Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni.

2 000

uczestników w 2020

12

ścieżek tematycznych w 2021

IT Sec Expo

branżowe targi usług i pracy

25

sesji Q&A w 2020

C:\> Jakie obszary tematyczne obejmuje konferencja?

C:\> Do kogo kierowane jest wydarzenie?

C:\> Na czym polega hybrydowa formuła wydarzenia?

Szukając sposobu na realizację wydarzenia online o możliwie największej wartości dla uczestników i maksymalizującego ich zaangażowanie, postanowiliśmy przyjąć następującą formułę:

KONFERENCJA

Główna część wydarzenia, konferencja, zostanie zrealizowana w oparciu o interaktywne wystąpienia na żywo (sesje Q&A), wystąpienia na żywo oraz nagrania prelekcji udostępnione w modelu VoD.

  • 10+ ścieżek tematycznych (w tym 1 ścieżka dedykowana wyłącznie kadrze kierowniczej)
  • Ok. 120 wystąpień live i on-demand
  • Kilkanaście paneli dyskusyjnych i sesji Q&A

IT SEC EXPO

IT Sec Expo odbędzie się wirtualnie, na autorskiej platformie, która potwierdziła swoją skuteczność podczas organizowanych od ponad roku wydarzeniach targowych.

  • Standy wystawców prezentujących swoje usługi i produkty
  • Targi Pracy IT Security skierowane do uczestników i wszystkich osób zainteresowanych (również z zewnątrz)

WYDARZENIA STACJONARNE

W odpowiedzi na liczne głosy uczestników, postanowiliśmy część wydarzeń zorganizować stacjonarnie – spotkania networkingowe (przede wszystkim preparty i afterparty) odbędą się w Warszawie (o ile sytuacja epidemiczna na to pozwoli).

  • Preparty i Afterparty
  • Sesje lightning talk

C:\> Naszemu doświadczeniu zaufali m.in.

W ramach organizowanych przez nas wydarzeń mieliśmy okazję współpracować z wieloma, liczącymi się organizacjami.

C:\> Sprawdź inne nasze wydarzenia

Interesuje Cię współpraca? Dołącz jako Sponsor lub Partner i dotrzyj do tysięcy specjalistów IT. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Wypełnij formularz

C:\> Kto odpowiada za organizację wydarzenia?

Od blisko 10 lat jesteśmy nie tylko organizatorem, ale również inicjatorem wielu znaczących wydarzeń (konferencji, targów, spotkań) skierowanych do profesjonalistów i studentów z branży IT / data science. Każde z nich gromadzi wokół siebie kilkutysięczną społeczność. Poza The Hack Summit w naszym portfolio znajdują się: Warszawskie Dni Informatyki, Data Science Summit, Ya!vaConf, Targi Pracy IT oraz wiele meetupów. Pomagamy również organizować konferencje IT / data science dużym organizacjom. W przypadku, pytań zapraszamy do kontaktu .

NCBC to jednostka ekspercka MON, która zapewnia bezpieczeństwo teleinformatyczne całego resortu. Centrum odpowiada za kluczowe obszary związane z kryptologią, cyberbezpieczeństwem oraz budową i eksploatacją systemów IT. Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni prowadzi też działalność naukowo-edukacyjną, wdrożeniową, badawczo-rozwojową i opiniodawczą. Eksperci NCBC opracowują nowoczesne metody wykrywania incydentów w cyberprzestrzeni, projektują rozwiązania do ochrony i zabezpieczenia informacji, rozwijają też własne metody i urządzenia kryptograficzne.